Cyber Dog

MechRage & MechHero


#1 2010-09-20 17:40:05

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Aktualności

Witajcie nowo przybyli,

jak widzicie jesteście na forum o dość specyficznym charakterze. Jeśli zawitaliście tutaj to albo przez pomyłkę ;-) albo interesują was dwie rzeczy. Gra przeglądarkowa Mech Rage, lub PBF. W każdym razie w tych właśnie celach owe forum ruszyłem do życia. Jako admin zapraszan do owocnego zwiedzania tegoż tworu a także rejestrowania się i współtworzenia działów.

W tym wątku będziecie też mogli przeczytać o wszelkich aktualizacjach i istotniejszych wydarzeniach tyczących się działalności forum.

Offline

 

#2 2010-10-06 09:48:08

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Dzisiaj dodałem dodatkowy punkt w regulaminie forum, wymuszający prawo wypowiadania się. Jeśli już się rejestrujesz to nie po to by byc tylko widzem

Dodałem także zapowiedź na pierwszego PBFa, jak i kategorię śmietnik, na wszelkie reklamy czy różnoraki SPAM.

Offline

 

#3 2010-11-24 15:34:26

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Po trafającej kawałek czasu śmierci forum, następuję jego reaktywacja.

Dział PBF został zamknięty z uwagi na brak chętnych do tego typu rozrywki.

Offline

 

#4 2010-11-27 18:39:51

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Forum zostało w całości przebudowane. Główną zmianą jest to że służy teraz tylko i wyłącznie naszemu sojuszowi. PBF natomiast jeśli kiedykolwiek jeszcze wystartuje, będzie dostępny dla ludzi z zewnątrz dopiero po rejestracji i wiadomości do mnie.

Kolejną i to jakże widoczną zmianą jest wygląd naszego forum. Podzieliłem je na odpowiednie kategorie, uszeregowałem istotne tematy tak by uniknąć teraz lub w przyszłości niepotrzebnego chaosu związanego z namnożeniem się wątków w jednym miejscu.

Offline

 

#5 2010-12-03 17:11:58

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Zedytowalem dwa wątki i kilka przeniosłem do Archiwum. Wszystkie zawierały infomacje potrzebne przy wojnie z sojuszem JZW=WZJ. Wojna się skończyła, topici zamknęłem i wrzuciłem do szafy pancernej.

Offline

 

#6 2011-01-03 12:03:02

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Zedytowałem tytuły wątków tyczących się wojen z predator i *H*A* MF. Połączyłem wątki Moje Farmy i moje ataki, jako że odnoszą się do tego samego.

Apeluje do wszystkich forumowiczów o staranne zakładanie wątków. Upewnijcie się najpierw czy podobny temat o którym chcecie napisać już nie istnieje, a gdy zakładacie zatytułujcie odpowiednio go, oraz w pierwszym poście napiszcie czego on dotyczy, tak by nie była to przypadkowa zbieranina postów czy waszych raportów. Uprości to czytelność i przejrzystość forum

Offline

 

#7 2011-01-09 15:47:32

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Zmieniłem rangi użytkowników, tak by bardziej nawiązywały do Mech Rage.

Offline

 

#8 2011-02-02 11:38:00

 Człowiek_Pies

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 180

Re: Aktualności

Dodałem dwa fora do kategorii Ogólnej. Bazar gdzie możecie wrzucać oferty kupna czy sprzedaży, lub tego co poszukujecie. Oraz forum tyczące sie imprez masowych. Możecie tam wrzucać chęci polecenia zlotów, zjazdów czy wszelkich imprez na które się udajecie czy sami organizujecie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shippuuden-pbf.pun.pl www.js4038.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.zarzadzanieumcs.pun.pl www.ekstraklasamax.pun.pl